Znak Politechniki Warszawskiej

Kolejna wygrana siatkarzy ONICO AZS PW

Mecz AZS Częstochowa - ONICO AZS Politechnika Warszawska

Trwa dobra passa naszej siatkarskiej drużyny. W poniedziałek wygrała trzeci mecz z rzędu, tym razem z AZS-em Częstochowa. Był to udany rewanż za dotkliwą i niespodziewaną porażkę w pierwszej rundzie spotkań, kiedy to ONICO AZS Politechnika Warszawska uległa częstochowianom 1:3.

Spotkanie pod Jasną Górą też nie rozpoczęło się po myśli naszego zespołu. W pierwszym secie kompletnie nie potrafił znaleźć sposobu na dobrą grę gospodarzy. Były to jednak tylko złe miłego początki. W drugiej partii nasi siatkarze wygrali zdecydowanie, głównie za sprawą serii punktowych ataków i bloków w końcówce. Trzecią odsłonę wygrali na przewagi, choć to częstochowianie pierwsi mieli szanse na skończenie seta. W czwartej partii nie brakowało walki, ale to zawodnicy ze stolicy niemal przez cały czas mieli kilka punktów przewagi. Ostatecznie mecz wygrali 3:1 (16:25, 25:18, 30:28, 25:22). Najlepszym graczem spotkania został Łukasz Łapszyński.