Sukcesy członków sekcji aerobiku sportowego z PW

Drużyna aerobiku sportowego z PW z pucharem za zwycięstwo

Drużyna aerobiku sportowego z PW z pucharem za zwycięstwo, fot. Facebook

Drużyna z Politechniki Warszawskiej ex aequo ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego zajęła pierwsze miejsce w Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w aerobiku sportowym. Do świetnego wyniku zespołowego nasi zawodnicy dołożyli też medale w poszczególnych konkurencjach: wśród solistów i solistek, w parach i trójkach.

Reprezentanci naszego klubu byli najlepsi w gronie solistów: wygrał Patryk Cynowski, a drugie miejsce zajął Andrzej Gmerek. Ponadto złoto wywalczyła nasza para: Agnieszka Zalewska i Darian Furczak. Brązowe medale zdobyli zaś Agnieszka Zalewska (wśród solistek) oraz trójka w składzie: Patryk Cynowski, Andrzej Gmerek i Patryk Jaworski.

Trenerką naszych zawodników jest Małgorzata Rybicka.

Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w aerobiku sportowym odbyły się 8 kwietnia 2017 roku w Hali Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Pełne wyniki zawodów na stronie AZS-u Warszawa