"Studia z przyszłością" na PW

Dziekan Wydziału Zarządzania PW, dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW.

Certyfikat odebrał Dziekan Wydziału Zarządzania PW, dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW, fot. Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego

W Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie 9 kwietnia 2018 r. odbyła się gala podsumowująca III edycję Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”. Wśród laureatów tytularną akredytację uzyskały studia prowadzone na Politechnice Warszawskiej.

Prestiżowy tytuł przyznawany jest kierunkom i koncepcjom studiów najbardziej nowoczesnych, zorientowanych na przyszłe potrzeby rynku pracy, wyposażających młode osoby w zestaw bezkonkurencyjnych narzędzi i umiejętności. Wśród ekspertów rozpatrujących wnioski konkursowe znajdują się fachowcy ds. kształcenia, pracujący m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie Śląskim i Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Wydział Zarządzania PW już po raz kolejny otrzymał wyróżnienie. Ubiegłoroczna edycja "Studiów z przyszłością" zakończyła się przyznaniem lauru Zarządzaniu i Inżynierii Produkcji na obu stopniach. Teraz, do grona akredytowanych programów przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego dołączyły studia licencjackie na kierunku Zarządzanie.