Politechnika Warszawska najlepsza w AMP w Aerobiku Sportowym

Reprezentanci PW w aerobiku sportowym

fot. Facebook

Nasza reprezentacja wygrała klasyfikację generalną Akademickich Mistrzostw Polski w Aerobiku Sportowym. Politechnika Warszawska wyprzedziła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie i Akademię Leona Koźmińskiego. Na sukces PW złożyły się znakomite (i okraszone medalami) starty we wszystkich konkurencjach.

Złote medale w AMP zdobyli solista Patryk Cynowski oraz para Ewa Waszczuk i Patryk Cynowski. Na drugim stopniu podium stanęła drużyna w składzie: Valentyna Dudnyk, Katarzyna Jedlińska, Aleksandra Michalska, Barbara Miączyńska, Aleksandra Szczęsna i Ewa Waszczuk, a po brązowy medal sięgnęło trio Valentyna Dudnyk, Aleksandra Michalska i Agnieszka Zalewska. Tuż za podium, na czwartym miejscu uplasowała się solistka Agnieszka Zalewska.

Dodatkowo, nasi sportowcy zdominowali też rywalizację wśród reprezentantów uczelni technicznych – byli najlepsi we wszystkich konkurencjach.

AMP w Aerobiku Sportowym odbyły się w Katowicach. Rywalizacja trwała od 9 do 12 maja. Na starcie stanęło ponad 120 zawodników reprezentujących 16 uczelni.

Więcej informacji o zawodach na stronie pasja.azs.pl

O swoich startach i sukcesach reprezentanci PW w aerobiku sportowym informują na Facebooku