Nasi studenci spełnią swoje marzenia z PZU

Mateusz Dardziński, Jakub Piech i Konrad Krasuski

Zwycięzcy konkursu z PW, od lewej: Mateusz Dardziński, Jakub Piech i Konrad Krasuski

Mateusz Dardziński, Konrad Krasuski i Jakub Piech wygrali stypendia w wysokości 5 tys. zł. w ramach konkursu "Inwestycja w Przyszłość" organizowanego przez PZU. Konkurs nagradza aktywnych i ambitnych studentów, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje i realizować ciekawe projekty.

Nagrody trafiły do 12 osób: pięć z nich wskazała Komisja Konkursowa PZU (wśród tych laureatów znaleźli się Mateusz Dardziński i Jakub Piech), dwie osoby wybrali sami uczestnicy (w tej kategorii zdobył nagrodę Konrad Krasuski), a pięcioro nagrodzonych wskazali internauci.

Każdy z nich (zgodnie z zasadami konkursu) przygotował film, w którym przedstawił swoje osiągnięcia, pasje i pomysł na siebie. Zobacz ich wizytówki>>>

Kim są laureaci konkursu z PW?

Mateusz Dardziński – student na Wydziale Transportu, który działa w organizacji IAESTE Warszawa i pasjonuje się filmowaniem.

Konrad Krasuski - zaangażowany w prace IAESTE Warszawa oraz Komisji Zagranicznej Samorządu Studentów PW student telekomunikacji, fan social mediów, zwycięzca jednego z odcinków teleturnieju "Jeden z dziesięciu".

Jakub Piech - studiuje dwa kierunki: mechanikę i budowę maszyn oraz zarządzanie i inżynierię produkcji, jest wolontariuszem w IAESTE Warszawa, a w wolnych chwilach podróżuje.

Pamiątkowe zdjęcie laureatów konkursu, fot. Grupa PZU Kariera