Nagrody na Gali Środowiska Uczelni Technicznych

Laureaci Gali Środowiska Uczelni Technicznych

Rektor Politechniki Warszawskiej, prof. dr hab. inż. Jan Szmidt oraz Samorząd Studentów PW znaleźli się wśród laureatów Gali Środowiska Uczelni Technicznych.

Rektor naszej Uczelni oraz Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, prof. dr hab. inż. Tadeusz Słomka otrzymali nagrody w kategorii Autorytet Forum Uczelni Technicznych.

Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej został z kolei wybrany Najbardziej Innowacyjnym Samorządem Studenckim. Nagrodę otrzymał za sieć systemów internetowych SSPW. Odbierając wyróżnienie, przewodniczący SSPW Rafał Kryżman mówił o konieczności dalszej pracy nad systemami. Zwracał też uwagę, że rozwiązania te realnie ułatwiają życie studentom Politechniki.

Gala Środowiska Uczelni Technicznych odbyła się 7 kwietnia 2017 roku podczas Sesji Roboczej Forum Uczelni Technicznej (6-9 kwietnia 2017, Kraków).

Lista laureatów we wszystkich kategoriach dostępna jest na stronie Forum Uczelni Technicznych