Genius Universitatis 2017 - PW nagrodzone

Statuetki

Statuetki Genius Universitatis 2017 dla Politechniki Warszawskiej, fot. BPI

W tegorocznym konkursie Genius Universitatis na kreatywną kampanię rekrutacyjną Politechnika Warszawska zdobyła dwie nagrody. Wygraliśmy konkurs na najlepszą kampanię rekrutacyjną przeprowadzoną w mediach społecznościowych oraz zdobyliśmy uznanie jury za rekrutacyjny serwis internetowy.

Prace konkursowe oceniała kapituła złożona ze znakomitych ekspertów marketingu: Katarzyny Dragović, Jacka Kotarbińskiego, Pawła Tkaczyka, Leszka Stafieja, Jacka Szlaka, Dariusza Puzyrkiewicza.

Eksperci docenili nasze akcje rekrutacyjne przeprowadzane na Facebooku ("Pierwszy kumpel z PW") i Snapchacie ("Zabierz PW na wakacje"). W obu kampaniach chcieliśmy przez media społecznościowe zaangażować kandydatów na studia i włączyć ich w ten sposób do grona społeczności akademickiej.

Doceniony przez jury Portal Kandydata, to proste w obsłudze narzędzie, które ułatwia kandydatom na studia na Politechnice Warszawskiej proces rekrutacji. Kandydaci mogą sprawdzić, które kierunki odpowiadają ich zainteresowaniom i dowiedzieć się więcej o zasadach przyjęć na studia.

Urszula Deblessem, Kierownik Biura ds. Promocji i Informacji PW odbiera od Bianki Siwińskiej nagrodę Genius Universitatis 2017, fot. BPI

Do konkursu zgłosiło się 37 uczelni, a zakwalifikowało się 108 prac. Nagrody Genius Universitatis przyznane zostały w kilku kategoriach:

• reklama prasowa wspierająca rekrutację: 9 prac konkursowych
  • event wspierający rekrutację: 23 prac konkursowych
  • gadżet promocyjny wspierający rekrutację: 17 prac konkursowe
  • fanpage uczelni na Facebooku: 16 prac konkursowych
  • film promujący uczelnię: 24 prac konkursowych
  • rekrutacyjny serwis internetowy: 9 prace konkursowe
  • content marketing: 10 prac konkursowych

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie. Jest ono dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy. Mamy nadzieję, że zainspiruje to nas do tworzenia kolejnych kreatywnych kampanii.

Od lewej: Monika Bukowska, Urszula Deblessem i Emilia Fryszkowska z nagrodami Genius Universitatis 2017 dla PW, fot. BPI