Dwoje nowych profesorów na Politechnice Warszawskiej

Uroczystość wręczenia nominacji profesorskich przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, fot. Krzysztof Sitkowski, KPRP

Kolejni pracownicy naukowi Politechniki Warszawskiej otrzymali z rąk Prezydenta RP nominacje profesorskie. Profesorami zostali: Monika Załęska-Radziwiłł oraz Maciej Sypek.

6 lutego 2018 roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki.

Z Politechniki Warszawskiej profesorem nauk technicznych została dr hab. inż. Monika Załęska-Radziwiłł z Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska. Natomiast dr hab. inż. Maciej Sypek z Wydziału Fizyki PW otrzymał tytuł profesora nauk fizycznych.

źr. prezydent.pl