Doktorantka z Wydziału IChiP PW walczy o tytuł Bizneswoman Roku

Magdalena Janczewska

Magdalena Janczewska - współzałożycielka firmy NanoThea S.A., fot. Facebook

Magdalena Janczewska jest nominowana w konkursie Bizneswoman Roku organizowanym przez Sukces Pisany Szminką. Nasza doktorantka ma szansę na nagrodę w kategorii Start-up Roku i tytuł Bizneswoman Publiczności.

Magdalena Janczewska jest współzałożycielką firmy NanoThea S.A., która opracowuje innowacyjną metodę wczesnej diagnostyki nowotworów, jest też członkiem zespołu Laboratorium Inżynierii Biomedycznej, kierowanego przez dr hab. inż. Tomasza Ciacha, prof. PW.

Doktorantka z naszej Uczelni ma szansę nie tylko na nagrodę w kategorii Start-up Roku, ale może także zostać Bizeswoman Publiczności. Tytuł ten otrzyma ta finalistka, która zdobędzie najwięcej głosów w trwającym do 4 marca 2017 roku głosowaniu online.

Nagrody w konkursie Bizneswoman Roku przyznawane są w 7 kategoriach: Sukces w Korporacji, Moja Firma do 4 mln obrotów i powyżej 4 mln obrotów, Start-up roku, Pomysł Na Start, Kobieta w Nowych Technologiach oraz Działalność Społeczna.

W tym roku konkurs odbywa się po raz ósmy. Laureatki poznamy 9 marca 2017 roku podczas gali finałowej.

Warto wspomnieć, że w bardzo mocno obsadzonej kategorii Start-up Roku (w której zamiast trzech finalistek – jak w innych kategoriach, wybrano pięć) nominację otrzymała także inna doktorantka z Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW – Agata Stefanek. Na nią także można głosować w plebiscycie Bizeswoman Publiczności.