Znamy Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej 2017

Miss i Mister PW 2017, fot. Klub Filmowo-Fotograficzny Focus

Miss Politechniki Warszawskiej została Jagoda Bednarek z Wydziału Fizyki, Misterem – Jakub Zaniewski z Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.

Gala Finałowa Wyborów Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej na stałe wpisała się w obchody Święta PW. Zawsze poprzedzają ją wybory wydziałowe – wydziały wybierają swoje kandydatki i swoich kandydatów do wyborów ogólnouczelnianych. Wszystkie wizytówki można zobaczyć na stronie wyborów.

Kandydaci na Miss i Mistera podczas Gali Finałowej prezentują się przed publicznością i jury w kilku różnych strojach oraz odpowiadają na pytania. W jury konkursu zasiedli: prof. Janusz Walo, Prorektor ds. Studenckich, Rafał Kryżman, Przewodniczący SSPW, Małgorzata Maciągowska, Miss PW 2016, Maciej Piskorz, Mister PW 2016, Polina Solomka, Miss Politechniki Kijowskiej, Dmitryi Matukhno, Mister Politechniki Kijowskiej, Karol Dubrawski, przedstawiciel mediów oraz Marcin Brinkiewicz, Organizator Konkursu Bursztynowej Miss Polski.

Zobaczcie zdjęcia z Gali Finałowej Wyborów Miss i Mistera PW

Wyniki wyborów:

• Miss PW – Jagoda Bednarek, Wydział Fizyki
  • I Vice Miss PW – Anna Wawrusiewicz, Wydział Inżynierii Lądowej
  • II Vice Miss PW – Aleksandra Rycombel, Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych w Płocku
  • Miss Publiczności – Natalia Czerwińska, Wydział Transportu
  • Miss Internautów – Natalia Czerwińska, Wydział Transportu
  • Miss Sportu – Zuzanna Rusiniak, Wydział Geodezji i Kartografii
  • Mister PW – Jakub Zaniewski, Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
  • I Vice Mister PW – Bartosz Chełstowski, Wydział Geodezji i Kartografii
  • II Vice Mister PW – Stanisław Bukowski, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
  • Mister Publiczności – Jakub Religa, Wydział Transportu