"Złoty Inżynier 2018" - zachęcamy do głosowania

Głosy w konkursie można oddawać do 10 lutego 2019 roku m.in. na stronie „Przeglądu Technicznego”.

Zachęcamy do głosowania w 25. jubileuszowym plebiscycie "Złoty Inżynier". Na liście nominowanych znalazł się prof. Tomasz Chmielewski z Wydziału Inżynierii Produkcji oraz nasi absolwenci. Głosy można oddawać do 3 lutego na stronie internetowej Przeglądu Technicznego.

Wśród tegorocznych nominowanych do tytułu „Złoty Inżynier 2018” związanych z Politechniką Warszawską znaleźli się:

• Tomasz Chmielewski - prof. nzw. dr hab. inż. spawalnictwa po Inżynierii Produkcji PW. Aktywny Działacz SIMP. Dyrektor Instytutu Technik Wytwarzania na Wydziale Inżynierii Produkcji. Kierownik międzynarodowego projektu badawczego MERA- net. (PT 24).
  • Adam Gabryś - młody mgr inż. mechanik po Inżynierii Produkcji PW. Kieruje utrzymaniem ruchu w podwarszawskiej spółce ASMET założonej przez Andrzeja Sajnagę. Jest zastępcą dyrektora technicznego w tej firmie, główny twórca centrum logistycznego (PT 24).
  • Wiktor M. Zawieska  - dr hab. inż. elektronik po PW. Ekspert CIOP od hałasu i bezpieczeństwa pracy w kopalniach. Dyrektor Krajowego Punktu Centralnego Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa i Zdrowia Pracy (PT 23).
  • Zbigniew Nowiński - inż. mechanik po PW, przedsiębiorca z Brodnicy, prezes firmy AGRO MAX Promuje ekologiczne zachowania mieszkańców turystycznego regionu. Wspiera postęp agro- biologiczny na wsi. AGROPRZEDSIĘBIORCA 2017 (2-3).

Pełna lista kandydatów znajduje się na stronie: www.przegląd-techniczny.pl.