Wyróżnienie FLEET LEADER 2018 dla Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej

Nagroda FLEET LEADER 2018 została przyznana Wydziałowi Transportu PW, fot. fleet.com.pl

Podczas targów FLEET MARKET 2018 wręczono nagrody osobom i instytucjom, które mają na koncie wyjątkowe osiągnięcia związane z branżą motoryzacyjną i flotową.

Wydział Transportu PW otrzymał swoją statuetkę za otwarcie pierwszego w Polsce kierunku zarządzanie flotą samochodową i mobilnością. Nagrodę odebrali z rąk przedstawicieli magazynu „Fleet” Prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy z Gospodarką, dr hab. inż. Mirosław Siergiejczyk, prof. Uczelni, wraz z dr. hab. inż. Mariuszem Wasiakiem, prof. Uczelni.

O otwarciu docenionego przez branżę kierunku podyplomowego zarządzanie flotą samochodową i mobilnością pisaliśmy w zeszłorocznym artykule.