Znak Politechniki Warszawskiej

Wielka muzyczna triada na PW

Fot. BPI

Zapraszamy na znakomite koncerty na PW, fot. BPI

9, 16 i 21 listopada 2018 r. – trzy koncerty, znakomici artyści i piękno politechnicznej architektury. Zapraszamy do spędzenia listopadowych wieczorów z PW.

W piątek, 9 listopada odbędzie się koncert z cyklu "Wielka Muzyka w Małej Auli". Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00. W programie przewidziany został występ Orkiestry Polskiej Opery Królewskiej pod batutą Liliany Krych. Zaśpiewają soliści: Julita Mirosławska oraz Adam Eljasiński. W programie m.in. Aria Cherubina - Voi che sapete z II aktu „Wesele Figara” oraz Aria Sylvii - Come e felice stato z opery „Ascanio in Alba”  Wolfganga Amadeusa Mozarta. Wstęp wolny.
Galeria zdjęć z koncertu.

Tydzień później, 16 listopada o godz. 19.00, zapraszamy na 105. koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli pt. „Wokół Stodoły”. Zaproszenia i wejściówki na wydarzenia można odbierać w pokoju 112 (Gmach Główny).
Galeria zdjęć z koncertu.

Listopadowe muzyczne spotkania zamknie 21 listopada "Koncert polsko-belgijski". Tego dnia pod batutą Hermana Engelsa wystąpią: Orkiestra Akademii Beethovenowskiej oraz Eddy Vanoosthuyse - klarnet. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Zapraszamy od godziny 19.00.
Galeria zdjęć z koncertu.