Uroczysty Koncert Wigilijny

W Uroczystym Koncercie Wigilijnym zaprezentowali się chórzyści sześciu uczelni technicznych, fot. BPI

W środowy wieczór 19 grudnia w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbył się koncert polskich kolęd i pastorałek.

Świąteczne utwory zaprezentowało aż 250 chórzystów z akademickich chórów uczelni technicznych:

• Politechniki Warszawskiej,
  • Politechniki Gdańskiej,
  • Politechniki Poznańskiej,
  • Politechniki Rzeszowskiej,
  • Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

W tym roku muzyczne spotkanie wigilijne przybrało nieco inny kształt niż dotychczas. Stało się bowiem jednocześnie uroczystością środowisk infrastruktury, budownictwa i nauk technicznych z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości.
Organizatorami imprezy było Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Polski Związek Pracodawców Budownictwa.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

Projekt realizowany jest w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości