Uroczysty Koncert Wigilijny

Politechnika Warszawska

Jego Magnificencja Rektor Politechniki Warszawskiej, prof. dr hab. inż. Jan Szmidt i Prezes Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, Jan Styliński we współpracy z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Akademickim Stowarzyszeniem Katolickim Soli Deo serdecznie zapraszają na Wigilię Ogólnouczelnianą - Uroczysty Koncert Wigilijny.

W tym roku na Wigilia Ogólnouczelniana odbędzie się 19 grudnia o godz. 19.00. Będzie to uroczyste spotkanie środowisk infrastruktury, budownictwa i nauk technicznych z okazji obchodów 100-lecia niepodległości.

Wieczór uświetni wyjątkowy koncert polskich kolęd i pastorałek wykonywany przez 250 chórzystów z akademickich chórów uczelni technicznych: Politechniki Warszawskiej, Politechniki Szczecińskiej, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Gdańskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Łódzkiej.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu, należy pobrać specjalne zaproszenie.