Uroczystość promocji doktorskich i habilitacyjnych - zdjęcia

Wręczanie promocji doktorskich i habilitacyjnych

Podczas uroczystości Rektor PW wręczył promocje 26 nowym doktorom i 5 doktorom habilitowanym, fot. BPI PW

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu odbyło się wręczenie promocji doktorskich i habilitacyjnych. Rektor PW wręczył także Medal Politechniki Warszawskiej prof. Romanowi Barlikowi.

6 marca 2018 roku odbyła się uroczystość promocji doktorskich i habilitacyjnych połączona z wręczeniem Medalu Politechniki Warszawskiej prof. Romanowi Barlikowi.

Zobacz galerię zdjęć z uroczystości>>>

Podczas uroczystości Rektor PW wręczył promocje 26 nowym doktorom i 5 doktorom habilitowanym. Prof. Jan Szmidt podkreślał, że ta uroczystość jest wyrazem tego, że młodzi ludzie wciąż dążą do zdobywania wiedzy. Podkreślał też, że przed absolwentami Politechniki Warszawskiej i naukowcami, którzy zdobywali na naszej uczelni kolejne stopnie kariery naukowej, stoją otworem największe światowe laboratoria i firmy.

Uroczyste posiedzenie Senatu odbyło się w Małej Auli PW, fot. BPI

Uroczystość była też okazją do wręczenia Medalu Politechniki Warszawskiej. Medal odebrany przez prof. Romana Barlika nosi numer 44 i został przyznany za „wniesienie nowych wartości w rozwój krajowej i światowej energoelektroniki oraz za działania na rzecz polskiej społeczności naukowej”. Uroczystą laudację wygłosił prof. Lech Grzesiak, Dziekan Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Więcej>>>

Projekt realizowany jest w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości.