Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Rektora PW

Po raz kolejny w Politechnice Warszawskiej odbędzie się Turniej Par Brydża Sportowego. O puchar Rektora PW brydżyści powalczą w Dużej Auli Gmachu Głównego 13 maja 2017 roku.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą do 5 min. przed rozpoczęciem zawodów. Organizatorzy proszą również o zapisy na stronie Warszawskiego Związku Brydża Sportowego.

Wpisowe do turnieju od zawodnika:

• 25 zł – członkowie PZBS i amatorzy
  • 20 zł – seniorzy i pracownicy PW
  • 10 zł – młodzież szkolna i studenci

Na nagrody w turnieju przeznaczone jest 70% wpisowego oraz puchary, medale i upominki. Nagrody otrzymują: trzy pierwsze pary w turnieju, trzy pary popularne w sumie do 6,5WK, para mikstowa, najlepsza para studentów lub pracowników PW. Organizatorzy zapewniają poczęstunek.

13 maja 2017 (sobota), godz. 10.00
Turniej Par na maksy
Grand Prix Mazowsza (ok. 30 rozdań)

Organizatorem wydarzenia jest Warszawski Związek Brydża Sportowego i Politechnika Warszawska.