Trendence Graduate Barometer

Politechnika Warszawska jest jedną z ponad 1000 szkół wyższych biorących udział w badaniu trendence Graduate Barometer Europe, największym europejskim badaniu dotyczącym edukacji i kariery.

Krótka ankieta internetowa zawiera pytania dotyczące m.in. zadowolenia ze studiów, aspiracji związanych z karierą zawodową oraz oczekiwań wobec przyszłych pracodawców.

Po wypełnieniu ankiety możesz porównać wyniki z przeciętnymi odpowiedziami studentów w Polsce i Europie. Dodatkowo masz szansę wygrać jedną z poniższych nagród: 2 x € 1000, 5 x € 500.

Aby wziąć udział w badaniu, prosimy kliknąć na poniższy link: www.trendence-gradbarometer.eu

Badanie jest przeprowadzane we współpracy z trendence Institut. Zapewnia ono anonimowość odpowiedzi i ochronę danych osobowych.