Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA

Stadion Narodowy w dniach 18-21 maja opanują mole książkowe. Warszawskie Targi Książki to prawdziwe święto czytelnicze. Wśród wielu atrakcji i imprez towarzyszących, nie zabraknie także ogłoszenia laureatów Konkursu na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA 2017.

Wydarzeniem towarzyszącym Warszawskim Targom Książki będzie jedenasta edycja Targów Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA. Integralną częścią Targów jest Konkurs na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA z Nagrodami: Rektora Politechniki Warszawskiej za najlepszą publikację akademicką w dziedzinie nauk technicznych i ścisłych oraz Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dla najlepszej publikacji akademickiej w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Targom towarzyszą także uroczystości wręczenia Nagrody Dziennika Gazety Prawnej ECONOMICUS za najlepszą książkę ekonomiczną czy Nagrody prof. Jerzego Skowronka przyznawanej autorom i wydawcom w dziedzinie historii i archiwistyki.

Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska (63 BK) w godzinach:

• 18 maja: 10.00-18.00
  • 19 maja: 10.00-19.00
  • 20 maja: 10.00-19.00
  • 21 maja: 10.00-17.00

Wydarzenie organizują: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego i Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej. Organizatorem wykonawczym jest spółka targowa Murator EXPO.