Święto Politechniki Warszawskiej 2017

Gala Stodoły w Dużej Auli

Gala Stodoły w Dużej Auli staje się nową tradycją obchodów Święta Uczelni, fot. BPI

Zobacz harmonogram wydarzeń

15 listopada tradycyjnie obchodzimy Święto Politechniki Warszawskiej. W obchody Święta Uczelni włączają się wszystkie jednostki PW, zarówno studenci, jak i pracownicy naszej Uczelni. Do udziału w wydarzeniach związanych ze świętem zapraszamy całą społeczność akademicką oraz wszystkich przyjaciół naszej Uczelni.

Obchody Święta PW rozpocznie Uroczyste Posiedzenie Senatu 15 listopada 2017 roku (tego dnia zajęcia odbywają się do godz. 11.00). Niektóre z wydarzeń będą trwały nawet do końca listopada (lista będzie na bieżąco aktualizowana).

HARMONOGRAM WYDARZEŃ

15 listopada 2017 roku (środa)

• 11:00 - Uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Warszawskiej (Mała Aula, Gmach Główny PW)
  • 14:00-15:00 - Sesja historyczna z okazji 100-lecia utworzenia Armii Błękitnej generała Hallera pt. „Armia Błękitna w walce o niepodległość Rzeczypospolitej” (sala 04, Gmach Główny PW)