Spełniaj marzenia z Fundacją One Day i Politechniką Warszawską

Jeden dzień, jedno miejsce, jeden cel – setki spełnionych marzeń, fot. One Day

Już 11 grudnia 2018 roku magia zawita do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej. To właśnie tego dnia odbędzie się Gwiazdka Fundacji One Day. Politechnika Warszawska jest Partnerem Strategicznym Projektu.

„Gwiazdka One Day” to odbywająca się od kilku lat ogólnopolska akcja świąteczna dla dzieci z placówek opiekuńczo - wychowawczych oraz domów dziecka. W ramach akcji każdego roku Fundacja One Day spełnia indywidualne marzenia kilkuset dzieci z placówek opiekuńczo – wychowawczych oraz domów dziecka z całej Polski. To niezwykła impreza świąteczna, organizowana tuż przed Bożym Narodzeniem. Tego dnia do Warszawy zjeżdżają maluchy i młodzież z placówek opiekuńczych, aby raz w roku poczuć się wyjątkowo. W ubiegłym roku impreza zawitała po raz pierwszy do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Zostań Świętym Mikołajem i spełniaj marzenia!

Do 2 grudnia zbierane są prezenty dla dzieci z domów dziecka i fundusze na szkolenia oraz kursy zawodowe dla młodzieży usamodzielniającej się. Wystarczy odwiedzić stronę One Day, gdzie zamieszczona jest tabela z marzeniami podopiecznych biorących udział w akcji i wybrać marzenie, które chce się spełnić. Każdy, kto zrobi prezent, otrzyma zdjęcie z momentu wręczenia paczki lub list od dziecka.

W 2017 roku podczas finału akcji na Politechnice Warszawskiej rozdaliśmy podopiecznym domów dziecka z całej Polski ponad 800 prezentów! To był wieczór pełen magii.