Rozstrzygnięto konkurs na najlepszą pracę magisterską

4 lutego 2014 roku na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW odbyło się Seminarium Finałowe XVII edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na tym Wydziale.

Zwycięzcą i zdobywcą pierwszej nagrody został mgr inż. Łukasz Zieliński, autor pracy „Propozycja metody sterowania silnika dwupaliwowego o zapłonie samoczynnym ze zmodyfikowanym układem zasilania.”

Konkurs odbywał się pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Warszawskiej,prof. Jana Szmidta.

Wystąpienia uczestników Konkursu oceniała Komisja pod przewodnictwem Prodziekana ds. Nauczania, dr hab. inż. Witolda Marowskiego. Jury uzupełniali Profesorowie Wydziału oraz Sponsorzy.

Po prezentacjach konkursowych swoje osiągnięcia i zamierzenia zaprezentowały Koła Naukowe.