Rozstrzygnięcie konkursu Złoty Inżynier 2018

Uroczystość wręczenia nagród XXV edycji plebiscytu Złoty Inżynier odbyła się 27 lutego 2019 r.

Uroczystość wręczenia nagród w XXV edycji plebiscytu Złoty Inżynier odbyła się 27 lutego 2019 r.

W Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość przyznania nagród XXV Plebiscytu Czytelników „Przeglądu Technicznego”. Wśród laureatów, którzy odebrali nagrody podczas ceremonii zorganizowanej 27 lutego, znalazły się osoby związane z Politechniką Warszawską.

Tytuł Srebrnego Inżyniera w kategorii "Innowacje" otrzymał dr hab. inż. Tomasz Chmielewski, profesor Politechniki Warszawskiej, dyrektor Instytutu Technik Wytwarzania na Wydziale Inżynierii Produkcji PW. Wyróżnienie w postaci tytułu Honorowego Złotego Inżyniera zostało przyznane prof. dr. hab. inż. lek. med. Grzegorzowi Pawlickiemu, twórcy kierunku studiów inżynieria biomedyczna na Politechnice Warszawskiej.

Złotym Inżynierem w kategorii "Ekologia" został mgr inż. Zbigniew Nowiński, absolwent naszej Uczelni, obecnie przedsiębiorca wspierający postęp agro-biologiczny na wsi.

Nagrody wręczył laureatom konkursu Prezydent RP Andrzej Duda.

Z listą wszystkich wyróżnionych w XXV edycji plebiscytu można się zapoznać na stronie Przeglądu Technicznego.

źródło: Biuletyn PW