Przedszkole na medal - głosuj na „Bobotechnikę”

Dzieci w przedszkolu Politechniki Warszawskiej

Przedszkole PW „Bobotechnika” powstało w lutym 2017 roku, fot.: BPI

Trwa plebiscyt na najlepsze przedszkole 2018 r. Wśród nominowanych do tego zaszczytnego tytułu znalazła się „Bobotechnika”, czyli przedszkole działające przy Politechnice Warszawskiej.

Plebiscyt Przedszkole Roku 2018 podzielony jest na 2 etapy. W pierwszym etapie - przeprowadzonym osobno w ośmiu rejonach Warszawy zostaną przyznane tytuły Przedszkole Roku 2018 w dzielnicy. W drugim, warszawskim etapie zostanie przyznany tytuł Przedszkole Roku 2018. Placówki, które zasługują na ten tytuł, nominują rodzice warszawskich przedszkolaków.

Politechniczna „Bobotechnika” znalazła się w gronie wyróżnionych przedszkoli. Aby na nią zagłosować należy wysłać sms pod numer 72355 o treści PMD.849. Głosowanie trwa do czwartku, 17 maja br. do godz. 21.00.

O przedszkolu PW rozmawialiśmy w październiku z jego Kierownikiem, Bogumiłą Dziedzic. Zapraszamy na bloga Plac Politechniki 1, gdzie znajduje się cały wywiad.

Strona internetowa Przedszkola PW „Bobotechnika”.