Znak Politechniki Warszawskiej

Pracujemy nad nową stroną internetową

Pomóż nam zmienić naszą stronę

Pomóż nam zmienić naszą stronę.

Strona internetowa to wizytówka uczelni, która powinna być nowoczesna i przyjazna dla użytkownika. Jej głównym zadaniem powinno być dostarczanie najważniejszych informacji nt. funkcjonowania Politechniki. Prace nad nową politechniczną witryną internetową są w toku, a termin ich zakończenia planowany jest na koniec 2019 roku.

Pierwszym etapem naszych prac jest już trwająca analiza struktury treści strony internetowej Politechniki Warszawskiej i stron wydziałowych PW. Przeprowadzamy ją wraz z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Wśród kolejnych zaplanowanych działań znalazły się m.in. analiza ruchu użytkowników na stronie WWW (w tym mapy ciepła) oraz badania jakościowe (indywidualne wywiady pogłębione oraz zogniskowany wywiad grupowy). Z tego względu w najbliższym czasie na stronie internetowej PW będą się pojawiać dyskretne ikony, które po najechaniu na nie kursorem rozwiną się. Zachęcamy do udzielania odpowiedzi na zawarte w nich pytania.

Pomóż nam zmienić naszą stronę

Chcesz mieć wpływ na nowy kształt strony internetowej Politechniki Warszawskiej? Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub skontaktuj się z zespołem Działu Badań i Analiz CZIiTT PW (koordynator: Dariusz Parzych) i dowiedz się jak możesz pomóc. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.