Znak Politechniki Warszawskiej

Portal Kandydata zdobywcą brązowego miecza w tegorocznej edycji konkursu KTR 2018

Portal Kandydata

Polski konkurs reklamy KTR to coroczne, topowe wydarzenie skierowane do twórców branży medialnej i reklamowej, których działalność wpisuje się w jedną z kategorii: Craft, Design, Communication oraz najlepsza kampania społeczna. W jubileuszowej, piętnastej już edycji KTR, Portal rekrutacyjny Politechniki Warszawskiej został odznaczony brązowym mieczem w kategorii Design.

Portal Kandydata Politechniki Warszawskiej skierowany jest do licealistów zainteresowanych przyszłym kształceniem na studiach I stopnia naszej uczelni i stanowi swoiste kompendium wiedzy na temat rekrutacji. Strona zawiera wszystkie niezbędne dla kandydata informacje, w tym szczegółową charakterystykę kierunków studiów, „Krok po kroku” czyli opis poszczególnych etapów rekrutacji oraz informacje dodatkowe, gdzie kandydaci z pewnością odnajdą odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań. Ponadto formularz dostępny na stronie umożliwia przeliczenie punktów rankingowych, dzięki czemu kandydat uzyska informacje o potencjalnych szansach dostania się na wymarzone studia. Nowa odsłona portalu, funkcjonująca od roku 2017, została stworzona przez Superskrypt, agencję multimedialną, specjalizującą się w cyfrowych projektach wizerunkowych. Podczas przeglądania informacji zamieszczonych na stronie, kandydaci na studia, mają możliwość zapoznania się z identyfikacją wizualną uczelni oraz hasłem „wyobraźnia ≥ wiedza”, wprowadzonym do komunikacji multimedialnej Politechniki Warszawskiej.

To nie pierwsze wyróżnienie portalu kandydata, dotychczas został on już zdobywcą nagrody podczas największej w Polsce konferencji poświęconej rozwiązaniom mobilnym i nowym technologiom-  Mobile Trends Awards 2017 w kategorii Strona mobilna/RWD.

Zdobycie brązowego miecza w tegorocznej edycji KTR 2018 jest dla nas kolejnym wyróżnieniem, z którego jesteśmy bardzo dumni!