Znak Politechniki Warszawskiej

Polskie uczelnie innowacjami stoją

PGNiG Polskie Innowacje

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA rozpoczyna kolejny projekt z zakresu Open Innovation pt. „PGNiG Polskie Innowacje”. Otwieramy się na ambitnych i pełnych pasji młodych ludzi, którzy widzą nieprzeciętne rozwiązania w pozornie oczywistych zagadnieniach.

Pierwsze z całej serii warsztaty odbędą się w Warszawie, w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4 już w czwartek od 6.10.2016 r. O godz. 12:00 rozpoczną się spotkania ze specjalistami.

O Polskiej drodze do innowacji opowie pan Łukasz Kroplewski, Prezes Zarządu PGNiG SA ds. Rozwoju. Następnie wystąpią  Specjaliści Grupy Kapitałowej PGNiG, między innymi pan Cyryl Federowicz, Chief Financial Officer z PGNiG Upstream International AS, który wraz ze współpracownikami z Norwegii przybliży innowacyjne działania za granicami Polski.

Pierwszą część podsumuje Pan Maciej Szota Zastępca Dyrektora Departamentu Badan i Rozwoju PGNiG SA, wskazując na możliwe drogi rozwoju dla studentów, młodych naukowców i przedsiębiorców. O godz. 13:30 rozpoczną się Warsztaty, w których to uczestnicy wyrażą swoje zdanie na temat innowacji w Polsce.

Równocześnie w godz. od 9:00 do 16:00 zapraszamy do stoiska informacyjnego w lobby CZIiTT, gdzie będzie można dowiedzieć się szczegółów na temat bieżących działań innowacyjnych PGNiG: Konkurs „Młodzi Innowacyjni dla PGNiG”, „Warsztaty Innowacyjnych Pomysłów z ARP i IGG”, druga edycja „Programu Akceleracyjnego MITEF Poland”, „Geotalent” i wiele innych. Na stoisku odbędą się również konkursy z nagrodami.

Program wydarzenia (pdf, 271,05 kB)