Podczas Kiermaszu Świątecznego PW zebraliśmy 23 620,50 zł!

Podczas Kiermaszu Świątecznego kwestował także prof. Janusz Walo, Prorektor ds. Studenckich, fot. BPI

Serdecznie dziękujemy za udział w naszej kweście. Dzięki Waszej hojności uda się sfinansować kilka stypendiów dla najzdolniejszych studentów PW. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

23 620,50 zł udało nam się zebrać w ciągu 3 dni Kiermaszu Świątecznego Politechniki Warszawskiej. Dziękujemy za Waszą obecność, niezliczoną ilość uśmiechów i dobre serca!

Nasze stoisko opanowały tłumy studentów i pracowników PW. Największą popularnością cieszyły się kolorowe skarpetki z logo PW. Na stoisku można było znaleźć także rękawiczki, ceramiczne zawieszki, pierniki czy osłonki na kamerę internetową.

Przez trzy dni na Placu Politechniki panowała prawdziwa świąteczna atmosfera. Przed Gmachem Głównym stanęło także 10 domków wystawienniczych z bożonarodzeniowym asortymentem, m.in. serami, wędlinami, chlebem, miodami, ręcznie szytymi zabawkami i świątecznymi dekoracjami.

Nasze stoisko opanowaly tłumy studentów i pracowników PW, fot. BPI

Na stoisku PW podczas Kiermaszu kwestował razem z pracownikami Biura ds. Promocji i Informacji również prof. Janusz Walo, Prorektor ds. Studenckich. Prof. Walo podpisywał specjalne bombki, które można było otrzymać za datek do puszki.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia

Kiermasz Świąteczny PW zorganizowało i koordynowało Biuro ds. Promocji i Informacji Politechniki Warszawskiej. O tym, w jaki sposób zostaną przyznane stypendia, będziemy informować na naszej stronie internetowej.