Znak Politechniki Warszawskiej

PROJEKTujeMY- ruszyły zapisy na warsztaty z architektury, dizajnu i grafiki!

Z czego składa się dom? Czy niedługo będzie można drukować naczynia? Jak zaprojektować ciekawe logo? Na te i inne pytania dotyczące architektury i dizajnu, warszawscy uczniowie otrzymają odpowiedzi podczas warsztatów PROJEKTujeMY, którym patronuje Politechnika Warszawska.

„PROJEKTujeMY" to cykl warsztatów z architektury, dizajnu i grafiki dla dzieci i młodzieży realizowany przez Fundację Inceptio. Projekt jest skierowany do uczniów warszawskich szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Dzięki prostym ćwiczeniom projektowym, rozwijającym kreatywność i twórcze myślenie, młodzi ludzie zapoznają się z podstawami architektury, grafiki i dizajnu. Dowiedzą się m.in. jak powstaje dom, czy niedługo będzie można drukować naczynia i meble, jak urządzić swój pokój, co dizajnerskiego można zrobić z papieru, a także jak stworzyć ciekawe logo?

W ramach projektu przeprowadzone zostaną trzy weekendowe kursy składające się z 5 jednodniowych weekendowych spotkań po 3 godziny lekcyjne każde. Zajęcia będą miały miejsce na Politechnice Warszawskiej w weekendy od 26 kwietnia do 1 czerwca 2014 roku,

Projekt dofinansowany jest ze środków Urzędu m.st. Warszawy

 

Więcej o projekcie: www.inceptio.org.pl i na www.facebook.com/FundacjaInceptio