OKD-ML’2014 Europe Conference

Instytut Organizacji Systemów Produkcyjnych Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza na międzynarodową konferencję OKD-ML’2014 Europe Conference.

"OKD-ML’2014 Europe Conference Open Knowledge Driven Manufacturing and Logistics / The ESCOP Approach" odbędzie się w dniach 16-17 października 2014 r. w hotelu MDM w Warszawie.

Konferencja odbywa się w ramach europejskiego programu ARTEMIS (projekt pt. "ESCOP - Embedded systems for Service-based Control of Open manufacturing and Process automation"). Współorganizatorami wydarzenia są zagraniczni partnerzy: Tampere University of Technology, Politecnico di Milano oraz University of West Bohemia.

Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie: www.iosp.wip.pw.edu.pl