Nominacje profesorskie dla pracowników PW

Uroczystość wręczenia nominacji profesorskich przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, fot. Jakub Szymczuk, KPRP

Dwóch pracowników Politechniki Warszawskiej otrzymało z rąk Prezydenta RP nominacje profesorskie. Profesorami zostali: Krzysztof Wojdyga i Jan Nowiński.

7 marca 2018 roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki.

Profesorem nauk technicznych z Politechniki Warszawskiej został dr hab. inż. Krzysztof Wojdyga, Dziekan Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska. Z kolei tytuł profesora nauk fizycznych otrzymał dr hab. inż. Jan Nowiński z Wydziału Fizyki.