Najpierw był chaos, a później przyszła Pani Jadzia - nowy tekst na blogu

Pani Jadwiga Biniasz z Senatorami Studenckimi w obecnej kadencji Samorządu Studentów

Człowiek legenda, dobry duch Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej, kompendium wiedzy o Politechnice. Trudno sobie wyobrazić pokój 165 w Gmachu Głównym bez jej obecności. 28 marca 2017 roku Jadwiga Biniasz odeszła na zasłużoną emeryturę. Jak będą ją wspominać samorządowcy?

Nie bez powodu Pani Jadzia po tylu latach pracy na Politechnice stała się chodzącą legendą. Zapamiętają ją nie tylko samorządowcy, ale wszyscy, z którymi miała okazję współpracować. Na czym polega jej sukces? – Pani Jadzia jest w duszy studentem – mówi Leszek Emil Buczek. – Ja w pewnym momencie czułem się starszy duchowo, niż ona czuje się pewnie od wielu lat. Pani Jadzia nauczyła mnie, żeby zostać dzieckiem, bo tylko wtedy potrafi się bardzo dużo czerpać z życia.

Zdjęcia z oficjalnego pożegnania Pani Jadzi>>>

Jak wspominają ją samorządowcy? Więcej na blogu Plac Politechniki 1.