„Na spotkanie do Ministerstwa jeżdżę na rowerze” - nowy wpis na blogu

Rektor Walo biegł w maratonie sztafet Ekiden 12 maja 2018 r., fot. Twitter ProrektorPW

Rektor Walo biegł w maratonie sztafet Ekiden 12 maja 2018 r., fot. ProrektorPW

Profesor PW, działacz społeczny i miłośnik jazdy na rowerze. W 2016 wybrany na stanowisko Prorektora ds. Studenckich PW. W najnowszym wpisie na blogu prof. Janusz Walo opowiada o tym jak wygląda jego standardowy dzień pracy oraz kiedy najbardziej odpoczywa.

Od 1986 roku, gdy rozpoczął studia, jest związany z Politechniką Warszawską – Mieszkałem w akademiku przy ulicy Grenadierów, który PW wynajmowała od SGGW – wspomina Prorektor. – Mały, fajny akademik. Mieszkał tam właściwie tylko mój Wydział Geodezji i Kartografii i może dlatego panowała tam bardzo miła, wręcz „rodzinna” atmosfera. W budynku zrobiliśmy swój własny klub studencki.

Więcej o swojej pracy i zainteresowaniach Prorektor ds. Studenckich PW opowiada w najnowszym wpisie z serii #ludziePW na blogu Plac Politechniki 1.