Kwiecień na Politechnice Warszawskiej

Grafika

Więcej informacji o wszystkich wydarzeniach w Kalendarium

Zobacz, co wydarzy się w tym miesiącu!

Kwiecień rozpoczęliśmy od przerwy świątecznej. 7 i 8 kwietnia odbyły się Drzwi Otwarte PW. Była to doskonała możliwość do zapoznania się z ofertą studiów na PW i poznania Politechniki.

10 kwietnia odbędzie się uroczystość promocji doktorskich połączona z wręczeniem Medalu Młodego Uczonego oraz nagród w Konkursie o Nagrodę im. Profesora Jana Czochralskiego. Z kolei 12 kwietnia swoje 10-lecie będzie obchodziło Centrum Studiów Zaawansowanych. Dwa dni później, studenci będą bawić się podczas Balu Połowinkowego. Tegorocznym motywem balu jest magia cyrku.

21 kwietnia Samorząd Studentów zaprasza na kolejną edycję Piekielnego Wyścigu, czyli biegu terenowego z przeszkodami. Od 23-25 kwietnia odbędzie się z kolei siódma edycja European Young Engineers Conference, międzynarodowej konferencji organizowanej przez KN Inżynierii Chemicznej i Procesowej.

Więcej informacji o wszystkich wydarzeniach w Kalendarium.