Kongres innoSHARE'17 pod patronatem honorowym PW

fot. InnoSHARE

Dwa dni prelekcji, wystąpień, pitchów, prezentacji i dyskusji z praktykami innowacji z nauki i biznesu – tak w skrócie można opisać trzecią edycję Kongresu Polski Innowacyjnej -  innoSHARE'17 - people, knowledge, impactktóra odbędzie się 21-22.06.2017 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Wydarzenie skierowane jest  do młodych naukowców, doktorantów, pracowników naukowych, studentów, pracowników działów R&D, przedsiębiorców i inwestorów zainteresowanych rozwojem rynku startupów i wysokich technologii w Polsce.

- Staramy się aby Kongres był miejscem, gdzie spotykają się przedstawiciele nauki i biznesu. Budujemy nowatorską przestrzeń współpracy, opartą na młodych naukowcach, ekspertach oraz innowatorach. Wiemy, jak ważne jest wsparcie umiędzynaradawiania polskich uczelni i startupów, dlatego bazujemy na kontakcie m.in. z młodą Polonią kształcącą się za granicą. Stąd też kolejna edycja wydarzenia z szerszym jej udziałe - mówi CEO Polski Innowacyjnej Sławomir Olejnik.

Podczas wydarzenia głos zabiorą przedstawiciele instytucji publicznych, firm, startupów i organizacji otoczenia biznesu – Polacy z kraju i Polonia. Ekspertami tegorocznej edycji będą m.in.  prof. dr hab. inż. Aleksander Nawrat (NCBR), dr n. med. Grzegorz Goryszewski (Grupa Allenort), prof. dr hab. inż. Tadeusz Uhl (AGH), dr Ian Firla (OSTC), prof. dr inż. Andrzej Pawlak (USA), prof. dr inż. Wiesław Nowiński, dr Karolina Mirowska (Fundacja Polonium), Dariusz Żuk (BL Poland), Julia Szopa (Startup Poland), Eliza Kruczkowska (PFR), Bartosz Sokoliński (ARP), Łukasz Pietrzkiewicz (Fluid S.A.) i wielu innych gości.

Więcej informacji: www.innoshare.pl