IV Warszawskie Dni Techniki

W dniach 22-24 października 2014 r. odbyły się IV Warszawskie Dni Techniki organizowane przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP).

Fotorelacja z IV Warszawskich Dni Techniki

Tegoroczna edycja poświęcona była technice samochodowej oraz lotniczej, a także zastosowaniom laserów. W ramach Warszawskich Dni Techniki odbył się szereg spotkań i wizyt w wiodących ośrodkach stołecznej techniki. Uczestnicy zwiedzili m.in. pracownie i laboratoria Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych oraz Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Sesja inaugurująca czwartą edycję imprezy odbyła się 22 października 2014 roku w Warszawskim Domu Technika NOT. Wystąpił na niej prof. nzw. dr hab. inż. Krzysztof Lewenstein, Prorektor ds. Studiów PW.

Członkiem Komitetu Honorowego IV Warszawskich Dni Techniki był prof. dr hab. inż. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej.