Grudzień na Politechnice Warszawskiej

Co wydarzy się na PW na koniec 2017 roku?

Ostatni miesiąc 2017 roku otworzył Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej, podczas którego zbieraliśmy datki na stypendia dla zdolnych studentów. 3 grudnia odbędą się Mikołajki dla dzieci pracowników PW.

Od 4 do 8 grudnia potrwa wspólna akcja Samorządu Studentów PW i Fundacji DKMS: Dzień Dawcy Szpiku na PW – projekt Helpers’ Generation. Przez te kilka dni w różnych miejscach na Politechnice będzie można znaleźć punkty rejestracji dawców szpiku i komórek macierzystych. Zapraszamy także na Grudniowy Akademicki Przegląd Artystyczny organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów PW i Komisję Kultury SSPW. To okazja, żeby zobaczyć młodych artystów z PW, często po raz pierwszy występujących na scenie przed większą publicznością.

8 grudnia swoje 65-lecie będzie obchodziło Studium Języków Obcych PW. Także tego dnia obchodzić będziemy 25-lecie Wydziału Transportu.

10 grudnia w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej odbędzie się Wigilia z Fundacją One Day. Na finał akcji na Politechnikę Warszawską przyjedzie ponad 500 podopiecznych domów dziecka z całej Polski. Dzieci otrzymają wymarzone, wcześniej wybrane, prezenty. Przez cały dzień będzie czekać na nie mnóstwo atrakcji oraz występów znanych artystów.

18 grudnia w Małej Auli władze Uczelni, pracownicy i studenci spotkają się na spotkaniu wigilijnym. Ostatnim dniem nauki przed Świętami Bożego Narodzenia będzie 22 grudnia. Na uczelni ponownie zobaczymy się 3 stycznia 2018 roku.

Więcej wydarzeń, które czekają nas w grudniu, można znaleźć w Kalendarium.