Delegacja z KU Leuven odwiedziła Politechnikę Warszawską

fot. Biuletyn PW

Prorektor ds. Nauki prof. Rajmund Bacewicz spotkał się z delegacją Katholieke Universiteit Leuven. Spotkanie miało miejsce 3 kwietnia 2017 r.  Delegacji gości przewodniczył prof. Georges Gielen, Prorektor Science, Engineering and Technology Group.

Podczas spotkania omówiono m.in. możliwości rozszerzenia współpracy pomiędzy uczelniami, a także zaprezentowano potencjał Politechniki Warszawskiej. Prorektorzy obu uczelni zgodnie stwierdzili, że w obszarze wspólnych zainteresowań znajduje się wiele zagadnień, które należy rozwijać przy udziale wybranych wydziałów oraz Centrum Współpracy Międzynarodowej PW.

Po spotkaniu delegacja odwiedziła Wydział Elektryczny; Matematyki i Nauk Informacyjnych; Elektroniki i Technik Informacyjnych; Architektury; Inżynierii Lądowej oraz Inżynierii Chemicznej i Procesowej.

źródło: Biuletyn PW