Znak Politechniki Warszawskiej

Budżet Partycypacyjny PW

Głosowanie na projekty Budżetu Partycypacyjnego PW potrwa do 30 marca 2019 r.

Głosowanie na projekty Budżetu Partycypacyjnego PW potrwa do 30 marca 2019 r.

Oddaj swój głos

Przypominamy o trwającym głosowaniu na projekty zgłoszone do pierwszej edycji Budżetu Partycypacyjnego Politechniki Warszawskiej. Do 30 marca 2019 r. każdy członek społeczności PW może wybrać jeden spośród jedenastu wstępnie zakwalifikowanych pomysłów. Projekty wskazane przez największą liczbę osób zostaną przekazane do realizacji – aż do wyczerpania ogólnej kwoty przeznaczonej na BP.

Głosowanie jest prowadzone poprzez dwa kanały:

  1. ankietę znajdującą się na stronie https://ankieter.usos.pw.edu.pl/surveys/1/ (dostępną dla studentów i nauczycieli akademickich po zalogowaniu);  
  2. link do ankiety przesłany w mailu z systemu USOS [USOS ANKIETER DEV - Budżet Partycypacyjny – głosowanie]. Jeżeli taki mail do tej pory nie dotarł na politechniczną skrzynkę mailową, prosimy o wysłanie wiadomości na adres budzet.partycypacyjny@pw.edu.pl.

Po przejściu na stronę, do której odnosi link, zostajemy przeniesieni do formularza głosowania. Znajduje się tam lista wszystkich projektów, które wcześniej przeszły weryfikację formalną i merytoryczną. Po zapoznaniu się z opisami zgłoszonych projektów możemy wybrać jeden – ten, na realizacji którego zależy nam najbardziej. Głos można oddać tylko raz.

Z podsumowaniem dotychczasowych etapów Budżetu Partycypacyjnego PW można się zapoznać w aktualnościach na naszej stronie.