Znak Politechniki Warszawskiej

Budżet Partycypacyjny PW

Głosowanie na projekty Budżetu Partycypacyjnego PW potrwa do 30 marca 2019 r.

Głosowanie na projekty Budżetu Partycypacyjnego PW potrwa do 30 marca 2019 r.

Wybierz najciekawszy projekt

Znamy już listę projektów zakwalifikowanych do kolejnego etapu Budżetu Partycypacyjnego Politechniki Warszawskiej. To moment, w którym bardzo ważne jest zaangażowanie całej społeczności PW.

Jak głosować?

Są dwie możliwości.

  1. Jedna z nich to skorzystanie z ankiety na stronie https://ankieter.usos.pw.edu.pl/surveys/1/ (dostępnej dla studentów i nauczycieli akademickich po zalogowaniu).  
  2. Druga to wykorzystanie linka do ankiety, który zostanie przesłany w mailu z systemu USOS [USOS ANKIETER DEV - Budżet Partycypacyjny – głosowanie]. Jeżeli taki mail nie dotrze na politechniczną skrzynkę mailową do 28 lutego, prosimy o wysłanie wiadomości na adres budzet.partycypacyjny@pw.edu.pl.

Po przejściu na stronę, do której odnosi link, zostajemy przeniesieni do formularza głosowania. Znajduje się tam lista wszystkich projektów, które wcześniej przeszły weryfikację formalną i merytoryczną. Po zapoznaniu się z opisami zgłoszonych projektów możemy wybrać jeden – ten, na realizacji którego zależy nam najbardziej. Głos można oddać tylko raz. Czas na wypełnienie ankiety BP PW mija 30 marca 2019 r.

Z podsumowaniem dotychczasowych etapów Budżetu Partycypacyjnego PW można się zapoznać w aktualnościach na naszej stronie.