Budżet Partycypacyjny PW

Projekty do pierwszej edycji Budżetu Partycypacyjnego PW można zgłaszać do 15 stycznia 2019 r.

Ostatnia szansa na zgłoszenie projektu

Do 15 stycznia włącznie potrwa przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych do pierwszej edycji Budżetu Partycypacyjnego Politechniki Warszawskiej. Zachęcamy całą społeczność Uczelni – pracowników, studentów, doktorantów – do przesyłania projektów zmian i ulepszeń dotyczących Politechniki i terenów do niej przynależących. Zgłaszane pomysły mogą dotyczyć nie tylko rozwiązań „twardych”, czyli infrastrukturalnych, ale również „miękkich”, takich jak organizacja wydarzeń, warsztatów itp. Pula pieniędzy przeznaczona na realizację wygranego projektu (lub projektów) to 100 tys. zł.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz pozostałe informacje dotyczące inicjatywy można znaleźć na stronie Budżetu Partycypacyjnego PW. Gotowe zgłoszenia, ale również pytania dotyczące BP PW, należy przesyłać na adres: budzet.partycypacyjny[at]pw.edu.pl.