Znak Politechniki Warszawskiej

Studenci

Aktualności

Drogowskazy Kariery

Logo wydarzenia

To już XII edycja Drogowskazów Kariery. W tym roku Politechnika Warszawska i Niezależne Stowarzyszenie Studentów PW zapraszają na aż 17 spotkań z doświadczonymi specjalistami i potencjalnymi pracodawcami. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu od 1 do 16 kwietnia 2019 r.

Warszawskie Dni Informatyki 2019

Warszawskie Dni Informatyki 2019

26 i 27 marca 2019 roku

Świetne występy studentów PW w Robomaticonie

Mateusz Mróz i Kornelia Łukojć z nagrodami za miejsca na podium w Robomaticonie

Trzy pierwsze i trzy drugie miejsca - to wyniki członków Koła Naukowego Robotyków w 9. edycji Robomaticonu - jednego z największych turniejów robotów w Polsce.

I ty możesz zostać rekordzistą! Obchody Dnia Liczby π na PW

W tym roku społeczność PW będzie obchodzić Dzień Liczby Pi po raz jedenasty, fot. Ewelina Szczęsna

Zapraszamy na jedenaste obchody Dnia Liczby π na Politechnice Warszawskiej. Wydarzenie organizowane jest w gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych.

Pierwsze miejsce studentów PW w Geospatial Hackathon 2019

Alicja Konkol, Joanna Szymczak, Kamil Choromański oraz Kuba Łobodecki zdobyli I miejsce podczas Geospatial Hackathon 2019, fot. FB Koła Naukowego Geodezji i Kartografii PW

Drużyna złożona z członków Koła Naukowego Geodezji i Kartografii PW zwyciężyła podczas Geospatial Hackathon 2019. Uczestnicy konkursu stanęli przed wyzwaniem by przy pomocy gry efektywnie i efektownie przekazać mieszkańcom informacje o planowanych kierunkach rozwoju miasta.

Portal Biura Karier PW wzbogacony o platformę kariery „Career Center”!

Nowa platforma Biura Karier jest dostępna również w wersji mobilnej.

Odpowiadając potrzeby studentów Biuro Karier PW rozbudowało swój portal o platformę kariery „Career Center”. Została ona dopasowana do indywidualnych preferencji i oczekiwań, co ułatwi znalezienie najlepszych ofert i pracodawców z całej Europy, a także umożliwi szybką rejestrację na wydarzenia Biura Karier PW oraz na konsultacje z doradcami kariery.

Drużyna absolwenta PW na podium rywalizacji PekaoCoders

Zdobywcy trzeciej nagrody w hackathonie PekaoCoders, zespół We Make Buttons, fot. arch. K. Dzieniszewskiego

Kamil Dzieniszewski, absolwent Wydziału Inżynierii Produkcji PW, wraz z zespołem We Make Buttons zajął trzecie miejsce w hackathonie zorganizowanym przez Bank Pekao SA.

Drugie miejsce studentów PW podczas maratonu Global Legal Hackathon

Zwycięska drużyna z PW podczas rozdania nagród na Global Legal Hackathon, fot. www.prawo.pl

Zespół DigiDocs, złożony głównie ze studentów Politechniki Warszawskiej, zajął drugie miejsca w Global Legal Hackathon. W konkursie wzięło udział 17 polskich zespołów.

Z PW do świata marketingu – nowy wpis na blogu

Maciek Pietrukiewicz jest specjalistą od marketingu i współtwórcą kolektywu Dobry Wpływ, fot. BPI

Studia to coś więcej niż tylko okres intensywnego zdobywania wiedzy. Uczelnia daje mnóstwo możliwości rozwoju także na innych płaszczyznach. O wartości, jaką stanowi działalność w organizacjach i mediach Politechniki Warszawskiej, opowiedział nasz były student, obecnie specjalista ds. marketingu, Maciej Pietrukiewicz.

Zdobądź stypendium ZONTA International – Women In Technology

Zdobądź stypendium ZONTA International – Women In Technology

Aby zachęcić kobiety do kontynuowania edukacji, rozwoju kariery i pełnienia wiodącej roli w technice Zonta International ma przyjemność zaoferować nowe pilotażowe stypendium dla przyszłych liderek Women in Technology Scholarship. Termin składania aplikacji to 1 czerwca 2019 r.