Zaproszenie na Obóz Dżamp 2017

Masz już plany na przerwę wakacyjną? Bo jeśli chciałbyś spędzić 10 letnich dni za 350 zł zwiedzając, poznając ludzi i dobrze się bawiąc, to Politechnika Warszawska wraz ze Stowarzyszeniem "Twoje Nowe Możliwości" zaprasza Cię na obóz wakacyjny dla studentów z niepełnosprawnościami - Dżamp 2017.

W dniach 14-23 sierpnia 2017 r. odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja obozu, który już od 9 lat integruje studentów różnych uczelni.

Główną lokacją obozu jest malowniczo położony hotel Zimnik Luksus Natury w Lipowej. Tam do Twojej dyspozycji będą:

• basen;
  • sauna;
  • jacuzzi;
  • boisko wielofunkcyjne;
  • codzienne zajęcia rekreacyjne: fitness, aqua aerobik, gry planszowe itp;
  • wieczory integracyjne.

Oprócz rekreacji, w programie obozu jest 15 godzin szkoleń, rozwijających Twoje zdolności wystąpień publicznych, motywację, zachowania przedsiębiorcze i kreatywność.

To nie wszystko! W programie obozu są dwie wycieczki zagraniczne do Lwowa lub Wiednia i trekking górski. Wszystko to oczywiście dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Organizatorzy zapewniają również pełne wyżywienie wraz z dietami w postaci trzech posiłków dziennie, a na miejsce dowiozą Was dostosowane autokary.

Brzmi dobrze? Przekonaj się sam, że Dżamp to przygoda zapadająca w pamięć na długie lata. Po więcej informacji zapraszamy na www.dzamp.org

Aby wziąć udział w obozie należy:

Ilość miejsc ograniczona a o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkie pytania kierujcie do Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych PW: niepelnosprawni.bss@pw.edu.pl.

Do zobaczenia na Dżampie!