Ogłoszenie

W dniach 12-19.09.2016 Biuro Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Ogłoszenie

W dniu 22.07. 2016 (piątek) Biuro Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych PW będzie nieczynne.

Obóz letni 2016

Politechnika Warszawska wraz ze stowarzyszeniem "Twoje Nowe Możliwości" zaprasza do wzięcia udziału w najlepszym w Polsce obozie szkoleniowo-integracyjnym Dżamp 2016. Obóz odbędzie się w terminie 16-25 sierpnia 2016, podobnie jak rok temu - w miejscowości Lipowa w Beskidzie Śląskim, w Hotelu Zimnik Luksus Natury.

Dołącz do wolontariatu koleżeńskiego "Mary i Max"

Plakat Wolontariatu Koleżeńskiego "Mary i Max"

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące projektu Wolontariat Koleżeński "Mary i Max". Jest to nowatorski program wsparcia rówieśniczego osób z autyzmem i zespołem Aspergera.

Udogodnienia dla studentów niepełnosprawnych na Juwenaliach

W dniach 13-14 maja 2016 podczas Juwenaliów Politechniki Warszawskiej na stadionie Syrenki udostępniona zostanie specjalna strefa dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Zagłosuj na Sekcję w konkursie ProJuvenes

Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych Biura Spraw Studenckich PW została nominowana w kategorii „Studia bez barier” w konkursie ProJuvenes.

Ogłoszenie

W dniach 13 i 14 sierpnia 2015 roku Biuro Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Warsztaty dla niepełnosprawnych studentów i doktorantów PW: Auto CAD, Excel, Access

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej ze statusem osoby niepełnosprawnej na szkolenia z AutoCAD-a, Excela i Accessa, które odbędą się na terenie naszej Uczelni.

Staż w administracji publicznej drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego w dniu 1 kwietnia 2015 r. rozpoczyna rekrutację uczestników do Projektu "Staż w administracji publicznej drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Będzie on realizowany do 31 marca 2016 r.

Obóz zimowy z warsztatami z Design Thinking

Zapraszamy do udziału w zimowym obozie studenckim z warsztatami z Design Thinking zorganizowanym dla niepełnosprawnych studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej. Obóz odbędzie się w dniach od 15 do 21 lutego 2015 roku w ośrodku „12 Dębów” w Zaździerzu w województwie mazowieckim (miejscowość oddalona 120 km od Warszawy).

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

3 grudnia, jak co roku, obchodzimy międzynarodowy dzień Osób Niepełnosprawnych. Został on ustanowiony przez ONZ w 1992 roku w celu zwiększenia świadomości społecznej do działań integracyjnych ze środowiskiem osób niepełnosprawnych.

Warsztaty dla niepełnosprawnych studentów i doktorantów PW: stres i zarządzanie emocjami

Politechnika Warszawska zaprasza wszystkich studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej ze statusem osoby niepełnosprawnej na jednodniowe warsztaty z kompetencji miękkich.

Ogłoszenie Biura ds. Sekcji Osób Niepełnosprawnych

Szanowni Państwo, w dniach 29-30.10.2014 Biuro Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne. W sprawach pilnych prosimy o kontakt z Biurem Spraw Studenckich: bss@ca.pw.edu.pl,  tel.: 022 234-60-13.

Kurs Polskiego Języka Migowego na poziomie A1

Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na kurs Polskiego Języka Migowego od podstaw (poziom A1) dla pracowników Politechniki Warszawskiej.

Sesje z coachem i doradcą zawodowym - II edycja

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej ze statusem osoby niepełnosprawnej na dwie jednogodzinne sesje z coachem i/lub na jedną dwugodzinną sesję z doradcą zawodowym.

Ogłoszenie

UWAGA, w dniach 18-20.08.2014 r. Biuro Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne. W pilnych sprawach prosimy o kontakt z Biurem Spraw Studenckich: (22) 234 63 84, bss@ca.pw.edu.pl

Warsztatowy obóz letni

W sierpniu odbędzie się obóz letni dla niepełnosprawnych studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej.

Sesje z coachem i doradcą zawodowym

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej ze statusem osoby niepełnosprawnej na dwie jednogodzinne sesje z coachem i/lub na jedną dwugodzinną sesję z doradcą zawodowym.

Zapytanie ofertowe

Temat: Wykonanie usługi audytu dostępności Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej
CPV 79 21 20 00 – 3
Usługi audytu

Życzenia świąteczne

Szanowni Studenci,

Oprócz życzeń mamy dla Was z okazji Świat Bożego Narodzenia mały prezent: w okresie ferii zimowych (16-22.02.2013) odbędzie się obóz szkoleniowy dla niepełnosprawnych studentów Politechniki Warszawskiej

Kurs prawa jazdy kategorii B

Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych PW wraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Niepełnosprawnym Kierowcom SPiNKa (www.spinka.org.pl) zaprasza studentów z niepełnosprawnością  do udziału w programie „Kierowca bez barier”.

Wsparcie w procesie kształcenia niepełnosprawnych studentów i doktorantów PW

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych studiujących na Politechnice Warszawskiej, w ramach projektu Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej we współpracy z Sekcją ds. Osób Niepełnosprawnych w PW, uruchomiono nowe zadanie.

Przetargi związane z usługami dla studentów niepełnosprawnych

Politechnika Warszawska ogłosiła dwa przetargi związane z usługami dla studentów niepełnosprawnych.

Pętle indukcyjne dla osób słabosłyszących

Szanowni Państwo, informujemy, że została przeprowadzona kalibracja (dostrojenie) pętli indukcyjnych znajdujących się w aulach Politechniki Warszawskiej. Osoby słabosłyszące
w celu polepszenia jakości odbioru wykładów proszone są o nastawienie aparatów słuchowych na program cewki indukcyjnej telefonicznej (tryb T).

Praca dla asystentów zajęciowych dla niepełnosprawnych studentów PW

Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych w Biurze Spraw Studenckich Politechniki Warszawskiej poszukuje: asystentów zajęciowych dla niepełnosprawnych studentów PW.