Znak Politechniki Warszawskiej

Studenci z niepełnosprawnością

Aktualności

Ogłoszenie

W dniach 12-19.09.2016 Biuro Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Ogłoszenie

W dniu 22.07. 2016 (piątek) Biuro Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych PW będzie nieczynne.

Obóz letni 2016

Politechnika Warszawska wraz ze stowarzyszeniem "Twoje Nowe Możliwości" zaprasza do wzięcia udziału w najlepszym w Polsce obozie szkoleniowo-integracyjnym Dżamp 2016. Obóz odbędzie się w terminie 16-25 sierpnia 2016, podobnie jak rok temu - w miejscowości Lipowa w Beskidzie Śląskim, w Hotelu Zimnik Luksus Natury.

Dołącz do wolontariatu koleżeńskiego "Mary i Max"

Plakat Wolontariatu Koleżeńskiego "Mary i Max"

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące projektu Wolontariat Koleżeński "Mary i Max". Jest to nowatorski program wsparcia rówieśniczego osób z autyzmem i zespołem Aspergera.

Udogodnienia dla studentów niepełnosprawnych na Juwenaliach

W dniach 13-14 maja 2016 podczas Juwenaliów Politechniki Warszawskiej na stadionie Syrenki udostępniona zostanie specjalna strefa dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Zagłosuj na Sekcję w konkursie ProJuvenes

Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych Biura Spraw Studenckich PW została nominowana w kategorii „Studia bez barier” w konkursie ProJuvenes.

Staż w administracji publicznej drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego w dniu 1 kwietnia 2015 r. rozpoczyna rekrutację uczestników do Projektu "Staż w administracji publicznej drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Będzie on realizowany do 31 marca 2016 r.

Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych PW na Facebooku

Od niedawna na portalu Facebook istnieje fanpage Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych PW.

Sprzęt wspomagający dla studentów PW

Informujemy, iż na Politechnice Warszawskiej istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wspomagającego studiowanie osobom niepełnosprawnym.