Stomatologia - zniżki dla pracowników i studentów Politechniki Warszawskiej

Akademickie Centrum Stomatologii Dental Fraternity zaprasza wszystkich Pracowników i Studentów PW do korzystania ze specjalnej oferty cenowej usług stomatologicznych, realizowanych w przychodni PW przy ul. Mochnackiego 10 (I piętro).

Przychodnia powstała na bazie ponad trzydziestoletnich doświadczeń, wynikających z prowadzenia praktyk stomatologicznych połączonych z najnowszymi technologiami. Centrum jest wyposażone w 5 nowoczesnych i kompletnych unitów stomatologicznych (renomowanej marki OMS) wraz z systemem cyfrowej diagnostyki radiologicznej, cyfrowy aparat do zdjęć pantograficznych (Gendex), a w roku 2015 jest planowany zakup aparatu do tomografii wolumetrycznej CBCT (Gendex).

Zniżki:
Pracownicy oraz studenci PW są objęci specjalnymi zniżkami na wszystkie usługi stomatologiczne oraz na leczenie implantologiczne i ortodontyczne.
Usługi stomatologiczne obejmują takie działy jak:

• stomatologia zachowawcza + estetyczna – 15% zniżki,
  • leczenie endododontyczne (kanałowe) - 15% zniżki,
  • profilaktyka – higiena jamy ustnej – 15% zniżki,
  • leczenie protetyczne (korony) – 15% zniżki.

Leczenie ortodontyczne - 10% zniżki.
Leczenie implantologiczne – 10 % zniżki.

Implantolodzy stosują implanty najlepszych firm, znanych na całym świecie: Nobel Biocare, Astra Tech, Alpha Bio. Zabiegi wykonują doświadczeni lekarze: dr Jan, Nikodem Perek, dr Marek Rybicki oraz dr Bartosz Szczodry.
Przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 21.00, w soboty 9.00-15.00.

Rejestracja: tel. 22 789 93 10 ; info@dentalfraternity.pl

www.dentalfraternity.pl

Uwaga: Zniżki będą przyznawane na podstawie aktualnego dokumentu potwierdzającego zatrudnienie w PW lub aktualnej legitymacji studenckiej.