Program stypendialny "Nowe technologie dla dziewczyn"

Logo programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn"

fot. stypendiadladziewczyn.pl

Dwadzieścia pięć stypendiów po 12.000 zł (brutto) czeka na laureatki programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn". Jest on skierowany do studentek uczelni technicznych z całej Polski. Zgłoszenia są przyjmowane do 30 czerwca 2017.

Stypendia zostaną przyznane na rok akademicki 2017/2018. Nagrodzone studentki otrzymają nie tylko pieniądze - mogą także liczyć na wsparcie mentorów - doświadczonych pracowników firmy Intel. Dostaną też możliwość wzięcia udziału w programie stażowym w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku.

Organizatorami programu stypendialnego są Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" i firma Intel.

Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.stypendiadladziewczyn.pl.