Konkursy dla Studentów i Doktorantów

Kwalifikacje do zawodów w programowaniu zespołowym

Przed pasjonatami programowania prawdziwa gratka: Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym i zawody Central Europe Regional Contest (CERP). Żeby stanąć w szranki z najlepszymi programistami z Polski i Europy najpierw trzeba przejść uczelniane kwalifikacje.

Konkurs fotograficzny PhotoChallenge 2017

Plakat promujący konkurs

To konkurs skierowany do studentów z całej Polski oraz innych krajów, który wykorzystuje fotografię jako sposób promowania debaty i refleksji na tematy istotne dla społeczeństwa. Tegoroczny temat brzmi: Girl Power.

Konkurs programistyczny BEST Hacking League

II edycja BEST Hacking League odbędzie się w dniach 27-28 maja 2017 roku w Politechnice Warszawskiej. Zapisy trwają do 4 maja.

Galileo Hackathon

Agencja Europejskiego GNSS (GSA) poszukuje entuzjastycznie nastawionych programistów, którzy chcą kształtować przyszłość usług lokalizacyjnych (LBS), technologii geoprzestrzennych i Internetu Rzeczy oraz dążą do przekształcania swoich pomysłów w rzeczywistość. Jeśli czujesz, że mowa o Tobie, weź udział w dwudniowym Galileo Hackathonie.

“bankITup” - Hackathon Banku Zachodniego WBK

Bank Zachodni WBK organizuje we Wrocławiu ogólnopolski konkurs programistyczny o tematyce “Bank 2030”. Łączna pula nagród w hackathonie wynosi dwadzieścia sześć tysięcy złotych.

Stypendia Fulbrighta dla studentów i doktorantów

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta do 19 maja 2017 roku prowadzi nabór do programów: Fulbright Graduate Student Award oraz Fulbright Junior Research Award. Studenci i doktoranci mogą skorzystać ze stypendium w USA trwającego 6-9 miesięcy. Wyjazd odbędzie się w roku akademickim 2018/2019.