#powiedzPW - wyraź swoją opinię o Politechnice Warszawskiej

fot. unsplash.com, Nik MacMillan

Startujemy z nową inicjatywą #powiedzPW. Chcemy zachęcić studentów do wyrażania swoich opinii na temat różnych obszarów działalności uczelni. Pierwszy sondaż dotyczy Sklepu internetowego Politechniki Warszawskiej.

Wystarczy 10 minut, aby wpłynąć na rozwój Politechniki Warszawskiej, a tym samym na swój własny. Dział Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii uruchomił projekt sondaży studenckich o nazwie #powiedzPW. Dzięki nim, w szybki sposób, będziemy mogli poznać opinie na tematy związane z organizacją życia na uczelni.

Pierwszy sondaż dotyczy Sklepu internetowego PW, produktów, które oferuje, ale także potrzeb potencjalnych klientów sklepu. Studiujesz na PW i chcesz wziąć udział w sondażu? Kliknij tutaj. Sondaż dotyczący Sklepu PW będzie aktywny do 15.11.2017.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inicjatywy na stronie CZIiTT.