Wielki sukces studentki PW w mistrzostwach Polski juniorów

Najlepsze zawodniczki XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych w konkurencji slalom gigant

Zuzanna Czapska zdobyła w zawodach cztery złote medale, fot. Facebook / XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach zimowych Małopolska 2019

Zuzanna Czapska całkowicie zdominowała rywalizację w narciarstwie alpejskim podczas XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych. W zawodach będących jednocześnie mistrzostwami Polski juniorów studentka Politechniki Warszawskiej zdobyła komplet złotych medali.

Na stokach Jaworzyny Krynickiej Zuzanna Czapska, reprezentująca barwy klubu NKN Warszawa, wygrała supergigant, superkombinację, slalom gigant i slalom.

Najlepsi młodzi alpejczycy walczyli o medale od 4 do 6 lutego 2019 roku.

Pełne wyniki dostępne są na stronie XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

To bardzo udany rok dla studentki inżynierii środowiska na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska PW. W styczniu Zuzanna Czapska została już wicemistrzynią Polski seniorów w slalomie gigancie, a na początku lutego zadebiutowała w tej konkurencji w alpejskim Pucharu Świata w Mariborze.